Archiv novinek 2

 

     Tato stránka vznikla, aby šly později (a relativně přehledně) dohledat úvodní části článků.

<- Novější novinky                                                                       Starší novinky ->

---:::OOO:::---

Prastaré Archivy #05

      S Prastarými Archivy se v poslední době roztrhl pytel, takže vám dnes server Skyrim.4fan.cz přináší již páté pokračování (první, druhá, třetí, čtvrtá část). Přeji všem příjemné čtení.

    Pro ty z Vás, kteří hru, jejímž zpracováním Prastaré Archivy vznikly, neznají opět zopakuji, že Arena je první hrou ze série The Elder Scrolls a byla vydána v roce 1994 pro MS-DOS. Licence této hry je již uvolněna, takže si ji můžete zdarma stáhnout například ZDE.

 

Pokračovat na text Prastaré Archivy #05

Prastaré Archivy #04

     Poměrně brzy po třetí části tu máme i čtvrté pokračování Prastarých Archivů (první, druhá, třetí část). Přeji všem příjemné čtení.

    Pro ty z Vás, kteří tuto hru neznají opět zopakuji, že Arena je první hrou ze série The Elder Scrolls a byla vydána v roce 1994 pro MS-DOS. Licence této hry je již uvolněna, takže si ji můžete zdarma stáhnout například ZDE.

 

Pokračovat na text Prastaré Archivy #04

Prastaré Archivy #03

     Po opravdu dlouhé odmlce tu máme třetí pokračování Prastarých Archivů (první, druhá část). Dnešní část (podle autorů) obsahuje pouze deset vteřin hry, ale zabrala více času, než část poslední. Přeji všem příjemné čtení.

    Pro ty z Vás, kteří tuto hru neznají opět zopakuji, že Arena je první hrou ze série The Elder Scrolls a byla vydána v roce 1994 pro MS-DOS. Licence této hry je již uvolněna, takže si ji můžete zdarma stáhnout například ZDE.

 

Pokračovat na text Prastaré Archivy #03

The Elder Scrolls V: Skyrim News #19

    Letošní podzimní sezóna nabídne dost možná nejvíc lákavých titulů za poslední dobu, na tom se snad shodneme všichni. Battlefield 3, Uncharted 3, Assassin’s Creed: Revelations, Batman: Arkham City nebo Star Wars: The Old Republic. Tentokrát toho bude vážně požehnaně. Vedoucí producent Bethesdy, Craig Lafferty, se však rozhodl uvést 5 důvodů, proč by mezi všemi těmi peckami neměl zapadnout pátý díl série The Elder Scrolls s podtitulem Skyrim.

Pokračování...

The Elder Scrolls V: Skyrim News #18

     Veletrh E3 máme úzpěšně za sebou, takže můžeme hodnotit. Server Hrej.cz uveřejnil poměrně pěkné shrnutí toho, co jsme z The Elder Scrolls V: Skyrim na E3 dozvěděli. Jde spíše o opakování toho, co jsme viděli ve videích, ale i tak je to pěkné čtení.

 

ČLÁNEK NAJDETE ZDE

The Elder Scrolls V: Skyrim News #17

    Během současné okurkové sezóny, která panuje všude, kam se Skyrim dostane přicházím alespoň s jednou novinkou. Na serveru VideaČesky.cz přeložili jedno interview o Skyrimu.

Pokračování...

Nová testovací stránka

     Po dlouhé době bych rád řekl (napsal) několik slov o současnosti i plánované budoucnosti tohoto webu. Více v pokračování zprávy.

Pokračování...

The Elder Scrolls V: Skyrim News #16

     Po delší době se opět vracím s novinkami ohledně The Elder Scrolls V: Skyrim. Jak někteří z Vás ví, v těchto dnech probíhá E3. Na této akci bylo uvolněno velké množství informací, které zde postupně z videí doplním i v textové podobě. Můžete se také v budoucnu těšit na obrázky z těchto videí.

    Dnes tu pro Vás mám několik obrázků a dvě videa právě z E3. Obrázky zvětšíte kliknutím. Videa opravdu doporučuji odsledovat. Obsahují totiž nejen spoustu záběrů ze hry, ale taky představení inventáře nebo mapy světa.

Pokračování...

Pozorování: Úplné zatmění Měsíce

    Rádi bychom Vás pozvali na pozorování úplného zatmění Měsíce, které se uskuteční v noci z 15. na 16. června 2011, na Hvězdárnu Domu kultury v Uherském Brodě. Začátek pozorování...

 Pokračování...

Prastaré Archivy #02

     Dnes tu máme druhé pokračování Prastarých Archivů (první část), kde se již dostáváme k samotnému ději, který můžete znát ze hry The Elder Scrolls: Arena.

    Pro ty z Vás, kteří tuto hru neznají opět zopakuji, že Arena je první hrou ze série The Elder Scrolls a byla vydána v roce 1994 pro MS-DOS. Licence této hry je již uvolněna, takže si ji můžete zdarma stáhnout například ZDE.

 

Pokračovat na text Prastaré Archivy #02

TES4 Oblivion: Cheatovat? Ne, díky!

     Nejprve bych chtěl říct, že cheatování nezavrhuji. Když už někdo využívá cheaty, tak by je měl využívat rozumě a ne bezhlavě.

    V tomto článku bych se chtěl věnovat poblematice cheatování a problémům, které cheaty mohou ve hře způsobit.

Pokračování...

Oblivion ve speciální edici k 5 letům hry!

Jste fandy Oblivionu a toužíte po nějaké další sběratelské edici, nebo jste si jej ještě ani nekoupili? Pokud chcete, Bethesda vydá 28.6.2011 speciální sběratelskou edici k 5 letům od vydání hry.

Pokračování...

Prastaré Archivy #01

     Rád bych zde upozornil na jeden zajímavý projekt, který se rozjíždí na webu Skyrim.4fan.cz. Jde o projekt Prastaré Archivy, který je vlastně "textovým" zpracováním děje The Elder Scrolls: Arena a později i dalších her ze série The Elder Scrolls.

    Dnes tu máme první díl, který je takovím úvodem do Areny a jejího děje.

Pro ty, kteří neví o co jde:

The Elder Scrolls: Arena je první hrou z této série. Vyšla v roce 1994 pro operační systém MS-DOS. Na hru samotnou již byla uvolněna licence a tak si ji můžete zdarma stáhnout.

 

Pokračovat na text Prastaré Archivy #01

The Elder Scrolls V: Skyrim News #15

     V poslední době se na internetu objevuje mnoho spekulací, jak by mohly vypadat minimální a doporučené hardwarové požadavky pro The Elder Scrolls V: Skyrim. Protože se tyto odhady navzájem od sebe příliš neliší, server Skyrim.4fan uveřejnil jednu z pravděpodobných verzí.

    Tak co? Rozjedete Skyrim na svém počítači?

Pokračování...

The Elder Scrolls V: Skyrim News #14

    Několik nových informací o The Elder Scrolls V: Skyrim se objevilo v jednom německém PC magazínu, který sérii Elder Scrolls věnoval 10 stran.

    V pokračování článku naleznete souhrn nových informací.

Pokračování...

The Elder Scrolls V: Skyrim News #13

    Jak už zde bylo několikrát zmíněno, v českých časopisech a na herních serverech se zatím o The Elder Scrolls V: Skyrim moc nemluvilo a pokud ano, pak v krátkých článečcích. Opak se však stal v posledních dnech pravdou. Server Hrej.cz uvedl poměrně dlouhé preview týkající se Skyrimu, které si můžete přečíst ZDE.

Pokračování...

Skyrim česky!

    Server Skyrim.4fan.cz uvedl dnes velmi zajímavou zprávu, která pochází z ověřeného zdroje. A server Kupsikrecka.cz má tu čest, jako druhý u nás Vás informovat o této novince!

Hra The Elder Scrolls V: Skyrim dostane OFICIÁLNÍ český překlad!

Více v pokračování...

Recenze: HP ProBook 4525s - Jak se naštvat snadno a rychle

    Díky tomu, že sem - tam vyřizuji něco pro Základní uměleckou školu v Uh. Brodě, se setkávám s počítači a notebooky, které bych si v životě nekoupil. Z podobného setkání vzešla i tato recenze. Šlo o setkání s notebookem HP ProBook 4525s, které se nakonec ukázalo býti velmi poučným. Když se mi poprvé notebook dostal do rukou (ještě v krabici), říkal jsem si: "Hmm... HPčko. To bude spousta problémů a nervy v háji, ale snad mě překvapí."

    Když se na ten začátek dívám dnes s odstupem, říkám si: "Jó, chlapče, tos ještě netušil do čeho jdeš!" Vraťmě se tedy k tomu, čeho se tento článek má týkat a tím je notebook...     Více...

The Elder Scrolls V: Skyrim News #12

    Na stránkách Skyrim.4fan.cz se objevil odkaz na nové video. Jde o 5 vteřin gameplaye roztažených do 30 sekund. Na video se můžete podívat...     Více...

The Elder Scrolls V: Skyrim News #11

    Bethesda dnes zveřejnila nové obrázky ze hry. Najdete na nich nádhernou přírodu, vesnice ale i ukázku dvou ras. Obrázky najdete níže (kliknutím zvětšíte) nebo v galerii. K obrázkům byl i doprovodný text...     Více...

<- Novější novinky                                                                       Starší novinky ->

Pozor!

V novém a snad i lepším nás nyní najdete na webu https://kupsikrecka.cz. K tomuto kroku došlo z důvodu převodu webu k jinému poskytovateli hostingu a tato stránka již bohužel nebude aktualizována. 

Autor webu - Vít Valečka

Anketa

Líbí se vám nový vzhled, nebo jste byly spokojenější se starým?

Celkový počet hlasů: 1068