Kniha návštěv

tak jsem si přečetl článek HP ProBook 4525s - Jak se naštvat snadno a rychle Více zde: https://kupsikrecka.webnode.cz/news/hp-probook-4525s-jak-se-nastvat-snadno-a-rychle

Pavel 17.09.2013
Po dočtení článku jsem získal dojem, že autor je kopyto, které má obě ruce levé. A dále nerozumím tomu, proč je HP vyčítána instalace zbytečného SW, když tímto problémem trpí všechny nově zakoupené NB i od jiných výrobců.

Re: tak jsem si přečetl článek HP ProBook 4525s - Jak se naštvat snadno a rychle Více zde: https://kupsikrecka.webnode.cz/news/hp-probook-4525s-jak-se-nastvat-snadno-a-rychle

Autor webu 19.09.2013
Váš názor na to, zda jsem, či nejsem kopyto Vám brát nebudu, obě ruce levé ovšem nemám, to Vás ujišťuji.
Co se zbytečného předinstalovaného software týče, to, že to dělá někdo jiný, není omluva pro to, že to děláte. Je to jako byste tvrdil, že to, že někdo vraždí omlouvá to, že vraždíte Vy (je to sice absurdní příklad, ale plně vystihuje situaci).

pochvala

Dominik Janča 07.07.2012
Moc pěkný web Víte! Jen tak dále!

Re: pochvala

Michal Bartoš 21.02.2013
astronaut no to se pozna jen tak dal

Re: Re: pochvala

Michal Bartoš 21.02.2013
Administrátor: Tento a další příspěvky uživatele Michal Bartoš smazány jako spam.
@Michal Bartoš: Tapetování odkazy na YouTube na nějaké písničky tady trpět nebudu!

pc je king

daniel 13.12.2011
konzole jsou nahovno !!!! PC je nejlepší a jsem spokojenej s PC
hraju battlefield 3 na plné detajly

Re: pc je king

Autor webu 13.12.2011
Prosím, pozor na podmínky přidávání příspěvků!

Ale k tématu.
Dovolím si lehce nesouhlasit. Počítač má v tomto případě sice jasnou výhodu, protože má několikanásobně vyšší výkon. Ale udržování počítače v perfektním výkonu stojí spoustu peněz, které někdo třeba nemá.
A tady přicházejí na řadu konzole, kde není nutná tak častá výměna a když už je nutná, tak to nestojí tolik peněz.

Proto bych netvrdil, že konzole jsou na nic. Obojí má něco do sebe a záleží jen na tom, co daný člověk chce a jaké má možnosti.

hp 4525s

ruza 07.11.2011
Ahoj, musim se tu zastat tohoto notebooku (4524s).. Jsem s nim nadmiru spokojen a v porovnani s R522 je to uzasny pristroj... Klavesnice u 4525s mi velice vyhovuje, musim souhlasit jen s jedinou vytkou, a to ty sipky... Ale zbytek mi opravdu prisel jako zaujaty nazor... napr.: jeste se mi nepodarilo vypnout wifi na ukor odmazavani textu...

Re: hp 4525s

Autor webu 08.11.2011
Zdravím, Váš příspěvek mě konečně dohnal k tomu, že zveřejním další doplňující článek, který tento notebook hodnotí trochu s odstupem času.
Před napsáním původní recenze jsem měl notebook k dispozici přibližně 14 dní a to hned od koupi, navíc známý si tento notebook shodou okolností koupil také a aby to nebylo málo, tak recenze nedělám jen já, ale přizvu si ještě několik lidí na otestování, takže jsem měl postřehy hned od několika lidí. Spojením těchto postřehů s mým hodnocením vznikla recenze.
Článek, na který Vás níže odkážu hodnotí notebook, když jsem se k němu dostal o půl roku později, při drobném servisu, který je jednou za čas potřeba. Více už najdete ve článku.
Jen bych dodal k oné "zaujatosti". Tím, že notebooky značky HP nemusím se netajím. Pokaždé ale, když se mi dostane nějaký notebook do ruky doufám, že se tentokrát polepší. Bohužel, tehdy se tak nestalo, takže stále čekám.

Víc už na odkazu:
https://kupsikrecka.webnode.cz/news/hp-probook-4525s-kdyz-silenstvi-casem-lehce-odezni/

Re: hp 4525s

jiri 27.03.2012
Také se musím zastat tohoto notebooku. Mám ho už téměř rok a jsem s ním spokojen. Hlavně co se týče touchpadu, který mi, právě díky své citlivosti a celkové dotykovosti, plně vyhovuje. Záleží tedy na individuílním pohledu a co komu vyhovuje.

kes kostel M. J. Husa

medved doupe 25.05.2011
Tak na tu se těšíme. Asi nebude do pátku, že? Já jen, že v pátek v kostele hrajeme s kapelou ( v rámci Noci kostelů) , tak že bychom si ji rovnou odlovili... :D ;)

Re: kes kostel M. J. Husa

Autor webu 25.05.2011
Obávám se, že nebude. Bohužel mě teď trochu tlačí škola (ten gympl už prostě není základní škola). Do začátku letních prázdnin bych to ale chtěl stihnout (společně s obnovou všeho, co je disable). To hlavní, o co mi jde, je neuspěchat to, jak se tomu stalo v případech prvních verzí GC23CW4 a GC2AEWY.

kes kostel M. J. Husa

medved doupe 26.05.2011
V pohodě. Však za měsíc bude po škole, tak hlavně dodělej "Kdo chce kam" (na tu se těšíme) a jinak není kam spěchat. Však do Brodu čas od času jezdíme a budeme jezdit i dál. Díky. :D

gg

zábranská 29.04.2011
tady to žije :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nejlepší stránka v ČR

Spirit 15.03.2011
Velice se mi to líbí, budu sem chodit určitě častěji.

Re: Nejlepší stránka v ČR

Autor webu 16.03.2011
Děkuji. Jsem rád, že se stránky líbí.
Záznamy: 1 - 16 ze 16

Přidat nový příspěvek

Pozor!

V novém a snad i lepším nás nyní najdete na webu https://kupsikrecka.cz. K tomuto kroku došlo z důvodu převodu webu k jinému poskytovateli hostingu a tato stránka již bohužel nebude aktualizována. 

Autor webu - Vít Valečka

Anketa

Líbí se vám nový vzhled, nebo jste byly spokojenější se starým?

Celkový počet hlasů: 1070