The Elder Scrolls: Online oznámeno!

22.05.2012 18:30

    Pro někoho noční můra, pro jiného splněný sen. Ať tak, či onak, dnes se právě toto stalo realitou. Společnost ZeniMax Media Inc. oznámila The Elder Scrolls: Online. 

    Ano, hru neoznámila Bethesda Softworks, ale ZeniMax Media Inc. - konkrétně ZeniMax Online Studios. Proč zrovna ZeniMax a ne Bethesda? Vysvětlení je jednoduché. The Elder Scrolls: Online totiž vytváří výše zmíněné ZeniMax Online Studios a nikoli Bethesda.

    Nyní ale ke hře jako takové. V úvodu článku najdete logo a níže najdete teaser, který byl vydán společně s oznámením. Jako u Skyrimu získal exkluzivitu web a časopis Gameinformer. Dále citace z webu Zing:

    Exkluzivitu získal magazín Game Informer, který slibuje bližší informace o hře v červnovém čísle. Zatím si ovšem budeme muset vystačit se strohou, leč líbivou obálkou.

    Vývojem hry bylo pověřeno studio Zenimax Online, které dostalo nelehký úkol skloubit rozsáhlý svět plný života a dobrodružství s klasickými sociálními aspekty, jimiž se vyznačují současné onlinovky.

    Děj hry se bude soustředit na snahu daedrického prince Molag Bala o vtažení Tamrielu do jeho démonického světa, čemuž budete muset zabránit. Již nyní nicméně fanoušci mohou zapomenout na přítomnost známých postav, neboť se titul odehrává zhruba tisíc let před událostmi ze Skyrim.

    „Je to úžasné; konečně odhalit to, na čem jsme posledních několik let usilovně pracovali,“ prozradil pro časopis ředitel vývoje, Matt Firor, jenž se svého času podílel třebas na oblíbeném Dark Age of Camelot.

    Pokud vám to nestačí a zvědavost vám nedá spát, už zítra prý GI zveřejní debutový screenshot a hlavně krátký teaser trailer.

    The Elder Scrolls Online je naplánované na příští rok pro PC a Mac.

 

    Již nyní se ale zdvihla mezi fanoušky The Elder Scrolls vlna nevole. Jak již Todd Howard, vedoucí týmu, který stojí za sérií The Elder Scrolls, několikrát řekl, série je výhradně singlplayer. S tímto názorem také souhlasí většina fanoušků.

    Uvidíme tedy, jak se The Elder Scrolls: Online povede v nadcházejících měsících. Níže najdete teaser ke hře a několik screenshotů a concept artů.

 

 

 

 

Pozor!

V novém a snad i lepším nás nyní najdete na webu https://kupsikrecka.cz. K tomuto kroku došlo z důvodu převodu webu k jinému poskytovateli hostingu a tato stránka již bohužel nebude aktualizována. 

Autor webu - Vít Valečka

Anketa

Líbí se vám nový vzhled, nebo jste byly spokojenější se starým?

Celkový počet hlasů: 1070