Re: hp 4525s

Autor webu 08.11.2011
Zdravím, Váš příspěvek mě konečně dohnal k tomu, že zveřejním další doplňující článek, který tento notebook hodnotí trochu s odstupem času.
Před napsáním původní recenze jsem měl notebook k dispozici přibližně 14 dní a to hned od koupi, navíc známý si tento notebook shodou okolností koupil také a aby to nebylo málo, tak recenze nedělám jen já, ale přizvu si ještě několik lidí na otestování, takže jsem měl postřehy hned od několika lidí. Spojením těchto postřehů s mým hodnocením vznikla recenze.
Článek, na který Vás níže odkážu hodnotí notebook, když jsem se k němu dostal o půl roku později, při drobném servisu, který je jednou za čas potřeba. Více už najdete ve článku.
Jen bych dodal k oné "zaujatosti". Tím, že notebooky značky HP nemusím se netajím. Pokaždé ale, když se mi dostane nějaký notebook do ruky doufám, že se tentokrát polepší. Bohužel, tehdy se tak nestalo, takže stále čekám.

Víc už na odkazu:
https://kupsikrecka.webnode.cz/news/hp-probook-4525s-kdyz-silenstvi-casem-lehce-odezni/

Přidat nový příspěvek

Pozor!

V novém a snad i lepším nás nyní najdete na webu https://kupsikrecka.cz. K tomuto kroku došlo z důvodu převodu webu k jinému poskytovateli hostingu a tato stránka již bohužel nebude aktualizována. 

Autor webu - Vít Valečka

Anketa

Líbí se vám nový vzhled, nebo jste byly spokojenější se starým?

Celkový počet hlasů: 373