Archiv novinek 3

 

     Tato stránka vznikla, aby šly později (a relativně přehledně) dohledat úvodní části článků.

---:::OOO:::---

 The Elder Scrolls V: Skyrim News #26 

    Myslel jsem si, že další novinka bude už o něčem jiném, než o Skyrimu. Bohužel, opět se mi to nepovedlo, tak snad příště. Dnes tu pro vás mám opět screenshoty ze hry, ale trochu jiné - akčnější.

     Obrázky zveřejnil server TheSkyrimBlog, kterému je dodal uživatel s nickem "Somewhat Damaged". Obrázky najdete v pokračování, kliknutím je opět zvětšíte na originální velikost.

Pokračování...

The Elder Scrolls V: Skyrim News #25

    V poslední době se možná věnuji Skyrimu více, než by bylo zdrávo, ale datum vydání se blíží a s tím přibývá i informací. Snad se v nejbližší době najde příležitost vydat i něco, co by se PC her netýkalo.

    Včera Bethesda uvolnila ukázku z knihy, která bude ve sběratelské edici Skyrimu a bude obsahovat všechny Concept Art k této hře. Obrázky najdete v pokračování, jako obvykle je kliknutím zvětšíte na plnou velikost.

Pokračování...

The Elder Scrolls V: Skyrim News #24

    Když unikla videa z různých prezentací Skyrimu, všichni si stěžovali na špatnou kvalitu. Když se konečně ukázala nějaká interview s Toddem Howardem o Skyrimu, všichni si stěžovali na špatnou kvalitu. Včera se ale vše změnilo. Bethesda uvolnila oficiální demo videa, která jsou v HD kvalite. I když už všechny záběry známe, rozhodně stojí za to se na videa podívat! Videa najdete v pokračování, jsou tři a celková délka se pohybuje okolo 20 minut. Videa najdete v pokračování.

Pokračování...

The Elder Scrolls V: Skyrim News #23

    Bethesda dnes zveřejnila obrázky všech desíti ras, za které bude možné v The Elder Scrolls V: Skyrim hrát. Najdete je v pokračování článku. Na každém obrázku je jedna z ras, z toho u každé rasy dest mužských a deset ženských obličejů.

Pokračování...

The Elder Scrolls V: Skyrim News #22

    Vydání Skyrimu se už poměrně rychle blíží a s ním přibývá i nových informaci a screenshotů. Server Eurogamer.cz zveřejnil článek z prezentace Skyrimu pro novináře, kde viděli hru jednu hodinu od samého začátku. Objevilo se také hodně nových screenshotů. To nejdůležitější z článku a všechny screenshoty najdete v pokračování článku.

Pokračování...

The Elder Scrolls V: Skyrim News #21

    Po krádké odmlce tu máme tři nové screenshoty ze Skyrimu. Tentokrát se týkají ras a přináší konečně jedno velké odhalení. Konečně totiž byl odhalen vzhled rasy, která byla na fórech nejdiskutovanější - Argonianů. Obrázky naleznete v pokračování.

Pokračování...

Track Time Counter v0.7

    Někteří z Vás uslyší o tomto programu poprvé, jiní už jej znají. Jde o první program, který jsem vytvořil a je veřejně ke stažení. Co je to za program? K čemu je dobrý? Na tyto otázky bych rád odpověděl na řádcích níže.

Pokračování...

The Elder Scrolls V: Skyrim News #20

    Dnes tu máme jubilejní 20. The Elder Scrolls V: Skyrim News a gameplay Skyrimu nerušený slovy komentátorů i s hudbou. Všechny záběry z videa už známe z dřívějška, i tak ale stojí za to se na video podívat.

Pokračování...

Pozor!

V novém a snad i lepším nás nyní najdete na webu https://kupsikrecka.cz. K tomuto kroku došlo z důvodu převodu webu k jinému poskytovateli hostingu a tato stránka již bohužel nebude aktualizována. 

Autor webu - Vít Valečka

Anketa

Líbí se vám nový vzhled, nebo jste byly spokojenější se starým?

Celkový počet hlasů: 1070